×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱ مرداد - ۱۳۹۷  
false
جایگاه تبلیغات محتوایی
false

کافه دانش: مراسم تجلیل از خبرنگاران حوزه اقتصادی، صبح امروز چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه ۹۶، با حضور دکتر فرامرز خالقی مدیرعامل هلدینگ داده ورزی سداد، مهندس خاتونی رئیس هیات مدیره شرکت و عضو هیات مدیره بانک ملی ایران، برخی از اعضای هیئت مدیره بانک ملی و مدیران این شرکت و جمع بیشماری از اصحاب رسانه، در در سالن چند منظوره شرکت داده ورزی سداد برگزار شد.

مدیرعامل هلدینگ داده ورزی سداد گفت: خبرنگاران راستین تجسم امانت داری، راستگویی، شجاعت، تعهد، انصاف، آگاهی بخشی و در نهایت وجدان بیدار جامعه و تصویرگر زمان خویشند.

بنا به این گزارش، در این مراسم آقایان:  شایان، عضو هیات مدیره، محسنی رئیس اداره کل بررسی طرح ها، رشیدی، رئیس اداره کل اعتبارات و نیک قلب رئیس اداره کل ارزیابی و نظارت بانک ملی ایران حضور داشتند.

بنا به این گزارش، هلدینگ داده ورزی سداد، با دعوت از خبرنگاران حوزه اقتصادی و بانکی به مناسبت روز خبرنگار، طی مراسمی خواست، با اهدای لوح سپاس از زحمات یکساله و تعامل تنگاتنگ آنان، قدردانی کند.

گفتنی است، آیین تجلیل از خبرنگاران حوزه تخصصی اقتصادی مجموعه شرکت داده ورزی سداد، در حالی صورت می گیرد که علیرغم حضور خبرنگاران غیر تخصصی و رسانه های غیر مرتبط زیاد در این نشست صمیمانه، متاسفانه از ورود تعدادی از خبرنگاران و عکاسان، به دلایلی نا معلومی ممانعت به عمل آمد تا بدینوسیله پرونده تجلیل از خبرنگاران این شرکت در این سالجاری، بی حاشیه بسته نشود.

تصاویر مراسم تجلیل:

منبع: سایت داده ورزی سداد

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید...

false
false
false
false

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

Notify of
avatar

true

به کانال ما در تلگرام بپیوندید