همایش بین‌المللی حقوق بشر اسلامی با محوریت وضع حقوق بشر مسلمانان در جهان امروز برگزار شد

همایش بین‌المللی حقوق بشر اسلامی، به مناسبت روز حقوق بشر اسلامی و در راستای تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری، در خصوص کرامت انسانی و حقوق بشر، در ستاد حقوق بشر قوه قضاییه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی کافه دانش، همایش بین‌المللی حقوق بشر اسلامی، با محوریت وضع حقوق بشر مسلمانان در جهان امروز، صبح امروز یکشنبه ۱۵ مرداد ماه ۹۶، با حضور محمدجواد لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه، عطیه قشونی مدیرعامل موسسه صیانت از حقوق زنان و جمعی از اصحاب رسانه، در محل ستاد حقوق بشر قوه قضائیه برگزار شد.

این همایش به مناسبت روز حقوق بشر اسلامی و در راستای تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص کرامت انسانی و حقوق بشر، در ستاد حقوق بشر قوه قضائیه برگزار شد.

در این همایش، محمد جواد لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر، سید علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، معاون بین‌الملل ستاد حقوق بشر قوه قضائیه و کارشناسان فعال حوزه زنان و حقوق اسلامی، حضور داشتند.

 

این همایش با مشارکت انجمن بین‌المللی حمایت از خانواده‌های قربانیان ترور و دفتر سمن ها برگزار شد و نمایندگانی از چند کشور مختلف حضور داشتند

بنا به این گزارش، در این همایش، اساتید و تحلیلگران این حوزه و جمعی از کارشناسان بین‌المللی و فعالان مدنی کشورهای اسلامی چون یمن، سوریه، عراق، نیجریه و میانمار و بوسنیف حضور داشتند.

گفتنی است، در این همایش محمدجواد لاریجانی، دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه سخنرانی کرد.

 پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.