×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۱ تیر - ۱۳۹۸  
false
جایگاه تبلیغات محتوایی
true
نشست خبری هشتمین کنفرانس بین المللی آکوستیک و ارتعاشات ایران درمحل پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور برگزار شد

 

به گزارش خبرنگار حوزه دانش و فناوری٬ نشست خبری هشتمین کنفرانس بین المللی آکوستیک و ارتعاشات ایران٬ISAV2018))٬ بعد از ظهر امروز دوشنبه ۱۲ آذر ماه ۹۷ ٬ با حضور دکتر داود یونسیان رئیس انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران٬ دکتر سید مجید یادآور نیک روش دبیر کنفرانس٬ دکتر حمید احمدیان دبیر علمی کنفرانس٬ دکتر عباس رهی دبیر اجرایی کمیته و جمعی از اصحاب رسانه٬ در محل پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

 

بنا به این گزارش٬ در این نشست خبری٬ دکتر داود یونسیان رئیس انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران و رئیس کنفرانس، دکتر سید مجید یادآور نیک روش رئیس دانشکده مهندسی مکانیک و انرژی و دبیر کنفرانس، دکتر حمید احمدیان دبیر علمی کنفرانس و دکتر عباس رهی دبیر کمیته اجرایی کنفرانس حضور داشتند.

 

همزمان با برپایی این نشست خبری، مسابقه دانشجویی «طراحی و ساخت یک حسگر ارتعاش» در پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور برگزار گردید.

 

نظر به برگزاری موفقیت ‌آمیز کنفرانس‌های بین‌المللی آکوستیک و ارتعاشات در سنوات گذشته با همکاری دانشگاه های معتبر کشور و استقبال کم نظیر اساتید، صنعتگران، متخصصین و دانشجویان از این کنفرانس، امسال نیز هشتمین کنفرانس بین المللی آکوستیک و ارتعاشات توسط انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران با همکاری دانشکده مهندسی مکانیک و انرژی دانشگاه شهید بهشتی٬ برگزار می‌گرد‌د.

 

هشتمین کنفرانس بین‌المللی آکوستیک و ارتعاشات ( ISAV2018 ) جدیدترین کنفرانس بین‌المللی سالیانه انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران است. این کنفرانس محلی است برای گردهمایی اساتید، صاحب‌نظران و دانشجویان دانشگاه‌های مختلف جهان، از یک‌سو، و مهندسین و صنعتگران از سوی دیگر، تا تازه‌ترین فعالیت‌های علمی، پژوهشی و فن‌آوری خود را ارائه داده و به ‌این‌ ترتیب موجب توسعه ارتباط بین دانشگاه و صنعت گردند. کنفرانس ISAV2018 توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و معاونت پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری حمایت می‌شود و از لحاظ علمی و فنی نیز، دانشگاه‌ها و صنایع متعددی با آن همکاری می ‌نمایند.

 

بدون شک برگزاری چنین گردهمایی‌ های علمی ارزشمند بستر و فرصت مناسبی را برای اجتماع مجرب ترین اساتید، پژوهشگران و صنعتگران داخلی و خارجی جهت تبادل آخرین دستاوردهای علمی و صنعتی در شاخه‌های مختلف حوزه آکوستیک و ارتعاشات و به منظور بهره گیری بیش از پیش صنعت و دانشگاه از تجارب و دانش یکدیگر و نیز ارتقاء انگیزه و دانش بیشتر دانشجویان و علاقه‌مندان در این زمینه فراهم می‌نماید.

ارائه سخنرانی های کلیدی توسط دانشمندان مطرح داخلی و خارجی، ارائه مقالات و پوستر، برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی و نمایشگاه صنعتی، برگزاری مسابقات دانشجویی و انتخاب پایان‌نامه‌های برتر کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در زمینه آکوستیک و ارتعاشات از برنامه‌های محوری این کنفرانس خواهد بود.

 

 

گفتنی است٬ هشتمین کنفرانس بین المللی آکوستیک و ارتعاشات٬ISAV) 2018) توسط دانشکده مهندسی مکانیک و انرژی دانشگاه شهید بهشتی و با همکاری انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران، طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ ۱۳ و ۱۴ آذرماه سال ۹۷، در محل پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

فایل کنفرانس

خبرنگار: مهران احمدی

 

true
false
true
true

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of

true

به کانال ما در تلگرام بپیوندید