×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۸ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
false
جایگاه تبلیغات محتوایی
true
صنعت بیمه روزهای حساس و شکننده ای را پشت سر می گذارد

 

به گزارش خبرنگار اقتصادی کافه دانش، اولین دوره آیین نکوداشت خبرنگاران پیشگام بیمه، صبح امروز سه شنبه ۱۴اسفند ماه ۹۷، با حضور مصطفی زندی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی و رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های صنعت بیمه، مدیران عامل شرکت های بیمه، مدیران روابط عمومی شرکت های بیمه، تنی چند از فعالان صنعت بیمه کشور و جمعی از خبرنگاران تخصصی بیمه، در سالن اجتماعات ساختمان بیمه مرکزی برگزار شد.

 

مصطفی زندی، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی و رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های صنعت بیمه

مصطفی زندی، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی و رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های صنعت بیمه، در این مراسم گفت: تعامل خبرنگاران اقتصادی و صنعت بیمه در چند سال اخیر رشد چشمگیری داشته که این روند صعودی همچنان ادامه دارد.

وی افزود: برپایی دوره های هدفمند آموزشی برای خبرنگاران و تلاش برای جانشین پروری در عرصه رسانه ای بیمه از فعالیت های جدی اداره کل روابط عمومی بیمه مرکزی به شمار می رود.

 

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، با تاکید بر این نکته که صنعت بیمه برای شفاف سازی عملکرد و معرفی محصولات متنوع بیمه ای به حمایت و همت خبرنگاران رسانه های گروهی، نیاز دارد، تصریح کرد: صنعت بیمه روزهای حساس و شکننده ای را پشت سر می گذارد و انتشار اخبار مبهم و گاه غیرواقعی به بدنه این صنعت، لطمات جبران ناپذیری وارد خواهد کرد.

زندی، با تاکید بر این نکته که آمار خبرنگاران حرفه ای در طی پنج سال گذشته به چند برابر افزایش یافته، گفت: صنعت بیمه باید موضوع آموزش خبرنگاران را با جدیت دنبال کند تا مفاهیم پیچیده این صنعت با زبان ساده به اطلاع همگان برسد.

 

وی حضور بیش از هشتاد خبرنگار را در دوره های آموزشی بیمه مرکزی، یک دستاورد مهم توصیف کرد و افزود: بی تردید با فعالیت خبرنگاران حرفه ای، آگاه و مسلط به مفاهیم بیمه ای، نگرانی های صنعت بیمه برای انعکاس اخبارمبهم و نادرست به حداقل می رسد.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های صنعت بیمه، بیان داشت: ارتباط تنگاتنگ خبرنگاران حوزه بیمه و مدیران و تصمیم گیران و تصمیم سازان این صنعت در آینده نزدیک به افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور منتهی خواهد شد.

 

زندی از آیین نکوداشت خبرنگاران پیشگام صنعت بیمه، به عنوان یک اتفاق خجسته یاد کرد و گفت: آگاهی، صبوری و التزام به اخلاق حرفه ای از پیش زمینه های مهم اطلاع رسانی اصولی به حساب می آید و خوشبختانه خبرنگاران این حوزه از پایبندی خوبی به این اصول، برخوردارند.

 

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، در پایان سخنان خود گفت: شکل گیری و رشد تشکل های رسانه ای، اطلاع رسانی و انجمن های گوناگون بیمه ای و مراسم های تقدیر و نکوداشت، نتیجه تعامل گسترده نهاد ناظر بیمه و اصحاب رسانه می باشد. از مدیران روابط عمومی صنعت بیمه می خواهم تا با تمرکز بر بخش آموزش های تخصصی به ادامه این روند کمک نمایند.

 

بنا به این گزارش، در این آیین؛ کریم همتی مدیر روابط عمومی با سابقه و پیشکسوت حوزه صنعت بیمه، حامد هاتفی مدیر روابط عمومی بیمه تعاون، داود شکری مدیر روابط عمومی بیمه ما، لقمانی مدیر روابط عمومی بیمه میهن و مدیران روابط عمومی سایر بیمه ها نیز حضور داشتند.

 

گفتنی است، در پایان این آیین، لوح تقدیر و جوایز ویژه سه تن از خبرنگاران پیشگام حوزه صنعت بیمه، بنام های؛ لیلا اکبرپور(روزنامه دنیای اقتصاد)، رضا کربلایی(روزنامه همشهری) و علی اکبری زاده(سایت خبری نقدینه)، توسط مدیران عامل شرکت های بیمه و تنی چند از فعالان این صنعت، اهدا گردید.

 

خبرنگار: مهران احمدی

 

true
false
true
true

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of

true

به کانال ما در تلگرام بپیوندید