×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱ مرداد - ۱۳۹۷  
false
جایگاه تبلیغات محتوایی
false

رئیس هیات مدیره انجمن دندانپزشکان ایران گفت: بیش از ۲۵ هزار دندانپزشک عمومی در کشور داریم که می بایست توانایی آنها را برای انجام درمان های موفق در دندانپزشکی بالا ببریم.

 

به گزارش خبرنگار اجتماعی – پزشکی کافه دانش، نشست خبری همایش اخلاق و زیبایی در دندانپزشکی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران، صبح امروز چهارشنبه ۱۱ مرداد ماه ۹۶، با حضور دکتر باقر شهنی زاده رئیس هیات مدیره انجمن دندانپزشکان ایران، دکتر رامین آغنده دبیر علمی همایش، دکتر لیلا صدقی دبیر اجرایی همایش و جمعی از اصحاب رسانه، در محل انجمن دندانپزشکان عمومی ایران برگزار شد.

 

دکتر باقر شهنی زاده، رئیس هیات مدیره انجمن دندانپزشکان ایران

دکتر باقر شهنی زاده، رئیس هیات مدیره انجمن دندانپزشکان ایران، در این نشست خبری گفت: بیش از ۲۵ هزار دندانپزشک عمومی در کشور داریم که می بایست توانایی آنها را برای انجام درمان های موفق در دندانپزشکی بالا ببریم.

 

وی با تاکید بر اینکه نمی بایست بین درمانی که دندانپزشک عمومی و متخصص انجام می دهد تفاوت وجود داشته باشد، تصریح کرد: در این زمینه می بایست به درمان موفق برای کار دندانپزشکان عمومی و متخصص دست یابیم و هیچ تفاوتی بین نتیجه کار این دو گروه دندانپزشک وجود نداشته باشد.
رئیس هیات مدیره انجمن دندانپزشکان ایران، با تاکید بر اینکه تمدید پروانه مطب دندانپزشکی با به دست آوردن ۱۲۵ امتیاز آموزشی در مدت ۵ سال فراهم می شود، اظهار داشت: مجموعه آموزشی برای هر دندانپزشک در ۵ یا ۶ سال صورت می گیرد، به طوری که این آموزش ها می بایست بر اساس آموزش های روز دنیا باشد.

 

دکتر شهنی زاده، هدف از برگزاری همایش زیبایی و اخلاق در دندانپزشکی را ایجاد یک روش اصولی با تکیه بر روش اخلاقی عنوان کرد و گفت: موج درخواست زیبایی در دندانپزشکی امروز در تمام کشور دیده می شود.

وی در ارتباط با آمار شکایت از دندانپزشکان تاکید کرد و گفت: آمار مربوط به شکایت از گروه پزشکی در دنیا امری طبیعی است و بیمه ها به همین منظور حضور دارند که حمایت های لازم را انجام دهند.

رئیس هیات مدیره انجمن دندانپزشکان ایران، با اعلام اینکه درصد بالایی از شکایت ها ناشی از تحریک ها و تبلیغات است، افزود: چالش ما با سازمان نظام پزشکی در مورد نحوه تشخیص قصور پزشکی است.

دکتر شهنی زاده، در پایان سخنان خود، با تاکید بر اینکه لجام گسیختگی در زیبایی دندانها می بایست کنترل شود، بیان داشت: توصیه ما به همکاران دندانپزشک این است که کار زیبایی بلافاصله نباید شروع شود، زیرا می تواند زیبایی منجر به خسارت به بافت دندان و لثه ها شود.

 

گفتنی است، همایش اخلاق و زیبایی در دندانپزشکی، ۲۵تا ۲۷ مرداد ماه سالجاری، طی سه روز در سالن همایشهای هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

 

 

به اشتراک بگذارید...

false
false
false
false

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

Notify of
avatar

true

به کانال ما در تلگرام بپیوندید