×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱ مرداد - ۱۳۹۷  
false
جایگاه تبلیغات محتوایی
false

 

مدیرعامل هلدینگ داده ورزی سداد گفت: خبرنگاران راستین تجسم امانت داری، راستگویی، شجاعت، تعهد، انصاف، آگاهی بخشی و در نهایت وجدان بیدار جامعه و تصویرگر زمان خویشند.

 

به گزارش خبرنگار اقتصادی کافه دانش، مراسم تجلیل از خبرنگاران حوزه اقتصادی، صبح امروز چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه ۹۶، با حضور دکتر فرامرز خالقی مدیرعامل هلدینگ داده ورزی سداد، مهندس خاتونی رئیس هیات مدیره شرکت و عضو هیات مدیره بانک ملی ایران، برخی از اعضای هیئت مدیره بانک ملی و مدیران این شرکت و جمع بیشماری از اصحاب رسانه، در در سالن چند منظوره شرکت داده ورزی سداد برگزار شد.

 

 

دکتر فرامرز خالقی، مدیرعامل هلدینگ داده ورزی سداد

دکتر فرامرز خالقی، مدیرعامل هلدینگ داده ورزی سداد، در ابتدای این نشست گفت: خبرنگار راستین نقاط تاریک یک رویداد را برای مخاطب روشن می کند و بر این اساس شفافیت و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه، مرهون تلاش های شبانه روزی خبرنگاران و اصحاب رسانه است.

وی با تأکید بر اینکه قلم و خبرنگار خود رسانه ایست که باید از دامن دانایی،  دقت نظر، تلاش و صداقت برخواسته باشد افزود: روز خبرنگار روزی است که گویی” قلم ” این مقدس ترین عامل سوگند آسمانی بار دیگر به مظهر درخششی تبدیل شده تا حکایت گر زندگی تابناک رهپویانی شود که همواره با آگاهی رسانی پیوندی جاودانه بسته اند.

مدیر عامل هلدینگ داده ورزی سداد،  ایثارگری ها و از جان گذشتگی های خبرنگاران را در صحنه های مختلف اطلاع رسانی، به ویژه دفاع مقدس ستود و گفت: هفده مرداد که به مناسبت سالروز شهادت خبرنگار جان نثار «محمود صارمی» خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در افغانستان به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شد، فرصت خوبی است تا به این بهانه از زحمات و تلاش های خبرنگاران و اصحاب رسانه،  همه ساله قدردانی شود.

 

مهندس مسعود خاتونی، عضو هیئت مدیره بانک ملی ایران و رئیس هیئت مدیره شرکت داده ورزی سداد

مهندس مسعود خاتونی، عضو هیئت مدیره بانک ملی ایران و رئیس هیئت مدیره شرکت داده ورزی سداد، در ادامه این نشست، ضمن خوش آمدگویی به خبرنگاران و تجلیل از روز خبرنگار گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه همواره در معرض بهترین و بدترین رویدادها قراردارند.

وی خطاب به خبرنگاران اظهار داشت: کار شما قابل احترام و با ارزش است زیرا حرف دل مردم را می گویید و برای تنویر افکار عمومی زوایای واقعی یک رویداد را منعکس می کنید.

عضو هیئت مدیره بانک ملی ایران و رئیس هیئت مدیره شرکت داده ورزی سداد، همچنین ضمن تشکر از این اقدام مناسب و جدید توسط مدیریت عامل شرکت، تاکید کرد: این مراسم بزرگداشت در سالیان آتی نیز برای تجلیل از خبرنگاران در شرکت داده ورزی سداد استمرار داشته باشد  و از این شیوه خوب برای تعامل با اصحاب رسانه قدردانی می نمایم.

بنا به این گزارش،  در این مراسم آقایان:  شایان، عضو هیات مدیره، محسنی رئیس اداره کل بررسی طرح ها، رشیدی، رئیس اداره کل اعتبارات و نیک قلب رئیس اداره کل ارزیابی و نظارت بانک ملی ایران حضور داشتند.

 

در پایان این نشست صمیمانه، از یکایک خبرنگاران تجلیل صمیمانه به عمل آمد.

بنا به این گزارش، هلدینگ داده ورزی سداد، با دعوت از خبرنگاران حوزه اقتصادی و بانکی به مناسبت روز خبرنگار، طی مراسمی با اهدای لوح سپاس از زحمات یکساله و تعامل تنگاتنگ آنان، قدردانی کند.

 

گفتنی است، این تجلیل از خبرنگاران حوزه تخصصی اقتصادی در این مجموعه، در حالی صورت می گیرد، که علیرغم حضور خبرنگاران و رسانه های غیر تخصصی در این نشست صمیمانه، متاسفانه از ورود تعدادی از خبرنگاران و عکاسان، به دلایلی نا معلومی ممانعت به عمل آمد، تا بدینوسیله پرونده تجلیل از خبرنگاران این شرکت در این سالجاری، بی حاشیه نماند.

 

 

 

به اشتراک بگذارید...

false
false
false
false

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

Notify of
avatar

true

به کانال ما در تلگرام بپیوندید