دکتر آغنده در نشست خبری همایش اخلاق و زیبایی در دندانپزشکی: زیبایی در جامعه ما متاسفانه بد تفسیر می شود/ بسیاری از مشکلات زیبایی دندانها معلول است نه علت که باید آموزش داده شود

دبیر علمی همایش اخلاق و زیبایی در دندانپزشکی گفت: همایش اخلاق و زیبایی در دندانپزشکی، ۲۵تا ۲۷ مرداد ماه سالجاری، طی سه روز در سالن همایشهای هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

 

به گزارش خبرنگار اجتماعی – پزشکی کافه دانش، نشست خبری همایش اخلاق و زیبایی در دندانپزشکی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران، صبح امروز چهارشنبه ۱۱ مرداد ماه ۹۶، با حضور دکتر باقر شهنی زاده رئیس هیات مدیره انجمن دندانپزشکان ایران، دکتر رامین آغنده دبیر علمی همایش، دکتر لیلا صدقی دبیر اجرایی همایش و جمعی از اصحاب رسانه، در محل انجمن دندانپزشکان عمومی ایران برگزار شد.

 

دکتر رامین آغنده، دبیر علمی همایش اخلاق و زیبایی در دندانپزشکی

دکتر رامین آغنده، دبیر علمی همایش اخلاق و زیبایی در دندانپزشکی، در این نشست خبری گفت: متاسفانه در جامعه ما زیبایی بد تفسیر می شود.

 

 

وی در ادامه اظهار داشت: بسیاری از مشکلات زیبایی دندانها معلول است، نه علت که باید آموزش داده شود.
دبیر علمی همایش اخلاق و زیبایی در دندانپزشکی، با اعلام اینکه آموزش هایی که به دندانپزشکان ارائه می شود صرفا علمی نیست، گفت: در این همایش ارائه سخنرانی ها بر مبنای اصول علمی صحیح همراه با اخلاق مداری است.

دکتر آغنده، در پایان سخنان خود گفت: زمانی ممکن است آموزش ها با مقاومت روبرو شود که احساس کنیم ضربه اقتصادی به دندانپزشک وارد می کند، اما با کار کردن صحیح و بازخورد مثبت از بیماران این آموزش ها برای هر دو طرف یعنی بیمار و دندانپزشک به مثابه بازی برد-برد خواهد بود.

 

گفتنی است، همایش اخلاق و زیبایی در دندانپزشکی، ۲۵تا ۲۷ مرداد ماه سالجاری، طی سه روز در سالن همایشهای هتل المپیک تهران برگزار می‌شود.

 

 پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.