×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱ مرداد - ۱۳۹۷  
false
جایگاه تبلیغات محتوایی
false

در اعتبار بخشی سال ۹۵ از سوی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

بیمارستان شهید مطهری برترین بیمارستان خصوصی درجه ۱  استان اصفهان

کافه دانش: بیمارستان شهید مطهری توانست در اعتبار بخشی سال ۹۵ رتبه ۱ را از سوی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی دریافت کند. در طرح اعتبار بخشی که در سال ۹۵ اجرا شد همه بیمارستا ن های کشور اعم از بیمارستان دولتی ، خصوصی و خیریه بر اساس نحوه عملکرد و مطابقت با ۹۰۳ سنجه ( شاخص ) در زمینه های مختلف مانند مدیریت ، ایمنی بیمار، منابع انسانی و تجهیزات مورد ارزیابی و اعتبار بخشی قرار گرفتند.

دکتر علیرضا آجدانی رییس بیمارستان شهید مطهری در این خصوص گفت : در این طرح که۵۴ بیمارستان در استان اصفهان مورد بررسی قرار گرفتند بیمارستان شهید مطهری جز ۵ بیمارستان برتر قرار گرفت و به عنوان برترین بیمارستان خصوصی استان اصفهان شناخته شد.

آجدانی ضمن تبریک این موفقیت  ارزشمند به خانواده  بزرگ ذوب آهن اصفهان، بیمارستان شهید مطهری ومردم استان اصفهان گفت : این موفقیت  مایه افتخار و سرافرازی  این مرکز و حاصل تلاشها و کوشش های شبانه روزی و بی وقفه  کلیه پرسنل  بیمارستان شهید مطهری و ایمان آنان به پیشرفت و سربلندی  بیمارستان  است.

وی افزود :  در اعتبار بخشی سال ۹۵  مهمترین هدف از اجرای طرح اعتبار بخشی براساس اعلام نظر معاون وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، ارتقای کیفیت و کمیت در بیمارستان ها ، کاهش قصور پزشکی و افزایش رضایتمندی بیماران مد نظر بوده است  . در این اعتبار بخشی اولویت با ایمنی بیمار بوده است، به طوریکه از ۹۰۳ شاخص ، ۱۱۰ شاخص مربوط به این موضوع مورد بررسی قرار گرفت .

علیرضا آجدانی ادامه داد :  با توجه به اینکه ایمنی بیمار هدف اصلی اعتبار بخشی امسال بوده است، سنجه های ارزیابی بسیار سخت تر از سال گذشته دیده شد. بیمارستان شهید مطهری دارای تیم درمانی و پزشکی تخصصی و فوق تخصصی توانمندی  می باشد که در آینده نزدیک به بزرگترین قطب استان در زمینه ارتوپدی و چشم پزشکی تبدیل خواهد شد.

وی با اشاره به مبحت توریسم سلامت گفت : امروزه ترکیب پزشکی وتوریسم در حال تبدیل شدن به نقطه عطفی در صنعت گردشگری می باشد و بیمارستان شهید مطهری به دلیل موقعیت جغرافیای مناسب و فضای درمانی تجهیز شده  در کنار متل دارای قابلیت ارائه خدمات مناسب و جذب بیماران از سراسر استان های ایران می باشد.

 

به اشتراک بگذارید...

false
false
false
false

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

Notify of
avatar

true

به کانال ما در تلگرام بپیوندید