×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

عضویت در کانال تلگرام جذابترین اخبار روز
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۳ اسفند - ۱۳۹۶  
false
loading...
false

در اعتبار بخشی سال ۹۵ از سوی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

بیمارستان شهید مطهری برترین بیمارستان خصوصی درجه ۱  استان اصفهان

کافه دانش: بیمارستان شهید مطهری توانست در اعتبار بخشی سال ۹۵ رتبه ۱ را از سوی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی دریافت کند. در طرح اعتبار بخشی که در سال ۹۵ اجرا شد همه بیمارستا ن های کشور اعم از بیمارستان دولتی ، خصوصی و خیریه بر اساس نحوه عملکرد و مطابقت با ۹۰۳ سنجه ( شاخص ) در زمینه های مختلف مانند مدیریت ، ایمنی بیمار، منابع انسانی و تجهیزات مورد ارزیابی و اعتبار بخشی قرار گرفتند.

دکتر علیرضا آجدانی رییس بیمارستان شهید مطهری در این خصوص گفت : در این طرح که۵۴ بیمارستان در استان اصفهان مورد بررسی قرار گرفتند بیمارستان شهید مطهری جز ۵ بیمارستان برتر قرار گرفت و به عنوان برترین بیمارستان خصوصی استان اصفهان شناخته شد.

آجدانی ضمن تبریک این موفقیت  ارزشمند به خانواده  بزرگ ذوب آهن اصفهان، بیمارستان شهید مطهری ومردم استان اصفهان گفت : این موفقیت  مایه افتخار و سرافرازی  این مرکز و حاصل تلاشها و کوشش های شبانه روزی و بی وقفه  کلیه پرسنل  بیمارستان شهید مطهری و ایمان آنان به پیشرفت و سربلندی  بیمارستان  است.

وی افزود :  در اعتبار بخشی سال ۹۵  مهمترین هدف از اجرای طرح اعتبار بخشی براساس اعلام نظر معاون وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، ارتقای کیفیت و کمیت در بیمارستان ها ، کاهش قصور پزشکی و افزایش رضایتمندی بیماران مد نظر بوده است  . در این اعتبار بخشی اولویت با ایمنی بیمار بوده است، به طوریکه از ۹۰۳ شاخص ، ۱۱۰ شاخص مربوط به این موضوع مورد بررسی قرار گرفت .

علیرضا آجدانی ادامه داد :  با توجه به اینکه ایمنی بیمار هدف اصلی اعتبار بخشی امسال بوده است، سنجه های ارزیابی بسیار سخت تر از سال گذشته دیده شد. بیمارستان شهید مطهری دارای تیم درمانی و پزشکی تخصصی و فوق تخصصی توانمندی  می باشد که در آینده نزدیک به بزرگترین قطب استان در زمینه ارتوپدی و چشم پزشکی تبدیل خواهد شد.

وی با اشاره به مبحت توریسم سلامت گفت : امروزه ترکیب پزشکی وتوریسم در حال تبدیل شدن به نقطه عطفی در صنعت گردشگری می باشد و بیمارستان شهید مطهری به دلیل موقعیت جغرافیای مناسب و فضای درمانی تجهیز شده  در کنار متل دارای قابلیت ارائه خدمات مناسب و جذب بیماران از سراسر استان های ایران می باشد.

 

به اشتراک بگذارید...

false
false
false
false

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

Notify of
avatar

true