×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۴ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
false
جایگاه تبلیغات محتوایی
true
RAM Manager اندروید بیشتر حافظه دستگاه شما را میسازد

آیا مدیریت رم اندروید برای شما دردسر ساز بوده است؟ این یک شکایت از سمت کاربران میباشد. و اگرچه دستگاه های مدرن روز با مقدار زیادی حافظه RAM تا حد زیادی نیاز به تلاش برای این امر را حذف کرده اند، ولی هنوز همه افراد دارای دستگاهی با ۲ یا ۳ گیگابایت یا بیشتر نمیباشند. در این موارد، memory manager هایی مانند RAM manager برای بهبود عملکرد عرضه شده اند. مشکلاتی که برنامه عهده دار حل کردن آن میباشد، عبارتند جلوگیری از کم آمدن حافظه ، سوییچ کردن بین اپلیکیشن ها، و به طور کلی رفع عملکرد کند و آرام گوشی.

برای سهولت کاربران، RAM manager با پروفایل های از پیش تعریف شده که هرکدام عملیات خاصی را اجرا میکند، عرضه شده است. لیست پروفایل ها شامل آیتم هایی مانند حالت تعادل، حافظه آزاد بیشتر، عملکرد چند وظیفه ای بیشتر (multitasking) ، حالت بازی سخت، حالت عملکرد چند وظیفه ای سخت و حالت پیش فرض میباشد.

RAM Manager اندروید بیشتر حافظه دستگاه شما را میسازد

هر کدام از اینها با توجه به وظیفه ای که در دست دارد، اولویت های مدیریت RAM را تغییر میدهد– سوییچ سریع بین اپلیکیشن ها، اجازه دادن به بازی های مورد تقاضا که بیشتر حافظهRAM  را به خود اختصاص میدهد، و یا نگه داشتن رم به صورت تمیز (بدون بر هم زدن استفاده عمومی بیش از حد).

با استفاده از پروفایل ها، شما میتوانید تنظیمات سفارشی انجام دهید، برای بهینه سازی RAM به صورت فوری از دکمه های catch و clean memory استفاده کنید، سایز VP Heap را تنظیم کنید و یا اطلاعات حافظه را به صورت تصویری با گراف ها دریافت کنید.

RAM Manager اندروید بیشتر حافظه دستگاه شما را میسازد

RAM Manager اندروید بیشتر حافظه دستگاه شما را میسازد

RAM manager به صورت رایگان و نسخه های پیشرفته (۴٫۹۹ دلار) عرضه شده است. نسخه رایگان بیشتر زمینه ها را پوشش داده است اما از تبلیغات پشتیبانی میکند و خیلی وقت ها به روز نیست.

true
false
true
true

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of

true

به کانال ما در تلگرام بپیوندید