×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۵ اردیبهشت - ۱۳۹۸  
false
جایگاه تبلیغات محتوایی
true
Huawei ناامید از ویندوز فون

techzoom.ir تک‌زوم : به نظر می رسد که ممکن است دیگر دستگاه های ویندوز فون Huawei را نبینیم.

شرکت Huawei در یک سخنرانی عمومی بیان کرده است که از بازار ویندوز فون ناامید شده است. نماینده این شرکت در کمال صداقت بیان داشته است که چقدر احساس سازندگان این گوشی ها نسبت به چارچوب کار فعلی کم است. لذا همین فوران های اخیر، بینش شرکت Huawei را نسبت به سیستم عامل مناسب گوشی شرکت Microsoft نشان می دهد.

تعجب آور نیست که شرکت Huawei تا این اندازه به سیستم عامل اندورید علاقه داشته و اینکه با سازندگان گوشی های چینی که ازسیستم عامل موبایل Google استفاده می کنند؛ همکاری می کند.

اگر چه با همه اینها قرار است که در سال آتی، Microsoft با کمال افتخار و غرور از تعدادی سازنده گوشی رونمایی کند که از ویندوز فون استفاده می کنند.

حتی این  صحبت هم مطرح شده بود که ممکن است Microsoft و Huawei در یک همکاری بر روی گوشی هایی کار کنند که به طور همزمان از هر دو سیستم عامل ویندوز و اندروید استفاده می کنند، شاید این موضوع حس عدم اطمینان کامل Huawei به سیستم عامل های گوشی Microsoft را تا این زمان نشان دهد.

به هر حال از آن زمان به بعد هر دو شرکت به آرامی در جهت همکاری برای ایجاد یک گوشی که بتواند به طور همزمان از هر دو سیستم عامل استفاده کند، پیش می روند و قرار است که این کار در ماه مارس سال پیش رو انجام پذیرد.

اما چرا اشتیاق Huawei برای ویندوز فون خیلی سریع و به شدت افت کرد؟ در محاصبه اخیری که با “سیاتل تایمز” و “جو کلی” ، از مدیران شرکت Huawei انجام شده است، آنها اعتراف کرده اند که: “ما هیچ پولی در ویندوز فون نداشتیم…. هیچ کس هیچ پولی در ویندوز فون نداشت. “

ویندوز فون برای در اختیار گرفتن بازار، در یک درگیری رقابتی خیلی سفت و سخت  با سیستم عامل های اندورید و همچینن Apple ، قرار دارد. این شرکت نیز به مانند گفته کلی از شرکت Huawei، بیان کرده است که سازندگان آنها نیز از افت مجبوبیت این سیستم عامل در بین مردم، خسته شده اند.

با همه این احوال به نظر نمی آید که به این زودی ها دستگاه های Huawei را با ویندوز فون ببینیم، مگر اینکه بازار به کلی زیر و رو شود. اگر برای مثال روزی دیگر شرکت ها مانند HTC متوقف شوند؛ در آن صورت می توانیم شاهد روی کار آمدن مجدد ویندوز فون باشیم.

true
false
true
true

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of

true

به کانال ما در تلگرام بپیوندید