راهنمای حذف اکانت تلگرام

اپلیکیشن پیام رسان تلگرام بعد از محدودیتهای اعمال شده بر وایبر سریع در دل ایرانیان جا باز کرد . دلایل اصلی محبوبیت سریع این پیام‌رسان طراحی ساده , انتقال فایلهای حجیم , ایجاد گروههای چت با تعداد ۲۰۰نفر و مهم تر از همه که بسیار مورد استقبال قرار گرفت استیکر های ایرانی و فراوان برای این اپلیکیشن بود و افراد می‌توانستند با استفاده از تصاویر مختلف براحتی استیکر مورد علاقه خود را طراحی و منتشر کنند که با سر زدن به سایت کافه بازار و دیدن بخش اپ‌های محبوب متوجه میشود که استیکر های تلگرام چه رایگان و چه پولی بسیار پردانلود و محبوب هستند.

در ادامه مطلب با تک زوم همراه باشید .
همین علاقه ایرانی ها باعث شد که تلگرام در گوگل پلی نیز به عنوان اپلیکیشن محبوب در صدر قرار بگیرد تا باعث شادمانی طراحان این اپلیکیشن در کشور تزارها شود .
طبق شواهد ویژگی های تلگرام اول باعث خوشحالی کاربران و ناراحتی مخابرات شده بود اما حالا بسیاری از کاربران همانند مخابرات مخالف این اپلیکیشن شده اند و به دنبال حذف اکانت خود هستند که متاسفانه با بررسی اپلیکیشن متوجه میشوند امکان حذف اکانت وجود ندارد .
ما نیز در بررسی گذ شته تلگرام را بهترین اپلیکیشن پیام رسان معرفی کردیم اما در کشور ما رسم شده است که از ویژگی های مثبت و رایگان به بدترین شکل استفاده کنیم .
تشکیل گروههای سیاسی , سواستفاده از تصاویر افراد در ساخت استیکر , فروش استیکر های رایگان در کافه بازار و موارد دیگر .
بیشترین دردسر این اپلیکیشن برای پلیس فتا بوده که در این مدت کوتاه مجبور به رصد گروه ها با محتوای سیاسی یا غیراخلاقی بوده است که مثل قارچ در حال افزایش هستند و کم کم به گوش میرسد که بهترین مقابله با این موارد همان راه همیشگی یعنی فیلتر کردن این اپلیکیشن است .
این احتمال نیز وجود دارد که تولید کنندگان تلگرام دست بکار شوند و در ساخت استیکر محدودیت ایجاد کنند تا کاربران پرشمار ایرانی خود را از دست ندهند . فعلا تمام شواهد از فیلتر شدن تلگرام خبر میدهد که بیشترین دلیل ساخت استیکر با تصاویر شخصی افراد است و دلیل خروج افراد عادی عدم اعتماد به کشور دوست و برادر روسیه است .
اگر از طریق موبایل بخواهید اکانت خود را حذف کنید چنین گزینه ای برای شما وجود ندارد و تنها راه برای حذف اکانت تلگرام رفتن به سایت اصلی این اپلیکیشن است .
برای حذف اکانت تلگرام باید در سایت اصلی این اپلیکیشن وارد بخش غیرفعال کردن اکانت شوید ( اینجا کلیک کنید ) البته گزینه حذف اکانت تلگرام  نمایش داده نمیشود و بجای آن در توضیحات از دی‌اکتیو نام برده میشود که در مراحل پایانی به Delete acount تغییر میکند , پس اگر قصد دارید کل اصلاعات خود را از بین ببرید این مراحل را طی کنید .
در مرحله اول باید شماره موبایل خود را همراه با کد کشور وارد کنید.

راهنمای حذف اکانت تلگرام
بعد یک پسورد به موبایل شما ارسال میشود که باید آن را در کادر مشخص شده وارد کنید .

راهنمای حذف اکانت تلگرام

در آخر از شما دلیل حذف اکانت پرسیده میشود که میتوانید در آن کادر دلیل خود را بنویسید و بر روی گزینه پاک کردن اکانت کلیک کنید .

راهنمای حذف اکانت تلگرام
با حذف اکانت تلگرام  اطلاعات شما مثل پبامها , تصاویر , گروها و …  کاملا پاک شده و دیگر قابل برگشت نیست .
متاسفانه این روزها تایید بسیاری از عضویت ها با شماره موبایل انجام میشود که باعث شده است حریم خصوصی ما در بسیاری موارد نقض شود , بهتر است برای عضویت در سایتها از یک شماره خاص استفاده کنید و شماره اصلی و خصوصی خودتان را در هر سایتی وارد نکنید .پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.