×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۳۱ شهریور - ۱۳۹۷  
false
loading...
جایگاه تبلیغات محتوایی
false

زهرا لاریجانی کیست ؟ زهرا لاریجانی دختر کیست ؟ در این مقاله بیوگرافی کلی از زهرا لاریجانی خواهیم داشت. زهرا اردشیر لاریجانی یکی از دختران محمد صادق لاریجانی است.

بیوگرافی زهرا لاریجانی

زهرا لاریجانی در خانواده ای مذهبی به دنیا آمد پدر وی صادق آملی لاریجانی به عنوان یکی از مسئولان بلند پایه نظام مقدس جمهوری اسلامی است وی در مقام های مختلفی از جمله ریاست قوه قضائیه ، حضور در مجلس خبرگان رهبری و شورای نگهبان را داشته است.

زهرا اردشیر لاریجانی در این خانواده مذهبی و سیاسی به دنیا آمد . با بررسی پیشنیه پدر زهرا لاریجانی میتوان به موارد زیر دست یافت : صادق لاریجانی در سال های ۱۳۵۷ تحصیلات خود را در دوره متوسطه تمام کرد و در همین سال وارد حوزه علمیه شد. وی در حوزه علمیه قم تحصیلات حوزوی خود را به پایان رساند. پدر زهرا لاریجانی در سال ۱۳۶۸ به عنوان یکی از اساتید حوزه علمیه قم به فعالیت های علمی خود ادامه داد. همچنین وی در ادامه فعالیت های علمی خود به عنوان هیئت علمی دانشگاه قم انتخاب شد

عکس زهرا لاریجانی

زهرا لاریجانی

تصاویری از پدر زهرا اردشیر لاریجانی

عکس پدر زهرا لاریجانی عکس پدر زهرا لاریجانی

جستجوی زیادی در اینترنت برای یافتن اطلاعات بیشتری از زهرا لاریجانی انجام گرفت اما متاسفانه منابع بسیار کمی از ایشان در دنیای اینترنت منتشر شده بود از این رو تنها به اطلاعات اشاره شده در بالا بسنده میکنیم.

 

به اشتراک بگذارید...

false
false
false
false

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of

true

به کانال ما در تلگرام بپیوندید