×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۳ بهمن - ۱۳۹۷  
false
loading...
جایگاه تبلیغات محتوایی
false

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، فاضل نظری در این حکم به تعاملات موثر و تصویر و تصوری که از ماهیت و عملکرد کانون در اندیشه‌ی مخاطبان عام و خاص شکل می‌گیرد اشاره و تاکید کرده است کیفیت فعالیت‌های این مجموعه با نحوه انعکاس و بازتاب خدمات ممتاز و تولیدات متمایز آن نیز ارتباط مستقیم دارد.

براساس این گزارش، مدیرعامل در بخش دیگری از این حکم نقش حوزه روابط عمومی و امور بین‌الملل در سپهر فعالیت‌های کانون را حائز اهمیت ویژه در راستای موفقیت عمومی و فرایندی برنامه‌ها دانسته است.

بر همین اساس، مدیرعامل تحقق این امر را مستلزم ارتباط موثر با رسانه‌ها، نهادهای خبری و اطلاع‌رسانی با ملاحظه ظرفیت فعالیت‌های برون‌مرزی به ویژه منطقه‌ای کانون و تمهیدساز و کار متمرکزسازی حوزه‌ اجرای همایش‌ها و جشنواره‌های ملی و بین‌المللی، هم‌چنین احصاء بازخورد سلیقه و نگاه جامعه به ویژه کودکان و نوجوانان در رابطه با اقدامات کانون و تلاش در جهت بهبود و ارتقاء ارتباطات درون سازمانی در مسیر تحقق اهداف کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بیان کرده است.

حامد رهنمائی تاکنون مسئولیت‌های مانند مدیر فرهنگی و ارتباطات برج میلاد تهران، مدیرعامل موسسه‌ی سپهر سوره هنر، برگزاری جشنواره‌های هنری و دبیری جشنواره‌هایی هم‌چون گزارش یک نگرانی را برعهده داشته است.

گفتنی است پیش از این مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون به مدت دو سال و هشت ماه بر عهده مجتبی دانشور بود.

انتشار خبر: کوروش جم

false
false
false
false

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of

true

به کانال ما در تلگرام بپیوندید