×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۴ آذر - ۱۳۹۷  
false
loading...
جایگاه تبلیغات محتوایی
false

کافه دانش: به گزارش روابط عمومی موسسه خانه کتاب؛ در آیین نکوداشت ایرج افشار، کتاب های «کتابشناسی موضوعی-تاریخی از چاپکرده ها و نوشته های ایرج افشار؛ منتشر شده در سال های ۱۳۹۵-۱۳۲۳» تحقیق و تالیف میلاد عظیمی و «اسناد تاریخ دانشگاه تهران، موجود در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه» به کوشش سوسن اصیلی رونمایی و با ۲۰ درصد تخفیف در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.
کتاب «کتابشناسی موضوعی – تاریخی از نوشته ها و چاپکرده های ایرج افشار» بیش از سه هزار و هفتصد صفحه شامل کتابشناسی نوشته‌ها و مقالات ایرج افشار در فاصله میان سال های ۱۳۲۳ تا ۱۳۹۵ خورشیدی از سوی موسسه خانه کتاب منتشر شده است.
این کتاب می‌کوشد با عرضۀ فهرستی موضوعی ـ تاریخی از نوشته‌ها و چاپکرده‌های ایرج افشار به ایران‌شناسان و ایران‌شناسی کمک کند و چشم‌اندازی از گسترۀ جستجوها و پژوهش های افشار ترسیم کند تا قدر و مقدار خدمات فرهنگی او مشخص شود.
همچنین، کتاب «اسناد تاریخ دانشگاه تهران، موجود در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه» گزیده ای از اسناد دانشگاه تهران، موجود در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد است. این مجموعه شامل ۳۱۳ عنوان سند است که بخش اصلی آن از اسناد آرشیوی منتقل شده به کتابخانه مرکزی انتخاب شده است.

مراسم نکوداشت ایرج افشار، اولین رییس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران ، شنبه (۱۹ اسفندماه) ساعت ۱۴:۳۰ در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران به نشانی میدان انقلاب،خیابان انقلاب،پردیس مرکزی دانشگاه تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه خانه کتاب؛ در  آیین نکوداشت ایرج افشار، کتاب های «کتابشناسی موضوعی-تاریخی از چاپکرده ها و نوشته های ایرج افشار؛ منتشر شده در سال های ۱۳۹۵-۱۳۲۳» تحقیق و تالیف میلاد عظیمی و «اسناد تاریخ دانشگاه تهران، موجود در کتابخانه مرکزی  و مرکز اسناد دانشگاه» به کوشش سوسن اصیلی رونمایی و  با ۲۰ درصد تخفیف در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.
کتاب «کتابشناسی موضوعی – تاریخی از نوشته ها و چاپکرده های ایرج افشار» بیش  از سه هزار و هفتصد صفحه شامل کتابشناسی نوشته‌ها و مقالات ایرج افشار در فاصله میان سال های ۱۳۲۳ تا ۱۳۹۵ خورشیدی از سوی موسسه خانه کتاب منتشر شده است.
این کتاب می‌کوشد با عرضۀ فهرستی موضوعی ـ تاریخی از نوشته‌ها و چاپکرده‌های ایرج افشار به ایران‌شناسان و ایران‌شناسی کمک کند و چشم‌اندازی از گسترۀ جستجوها و پژوهش های افشار ترسیم کند تا قدر و مقدار خدمات فرهنگی او مشخص شود.
همچنین، کتاب «اسناد تاریخ دانشگاه تهران، موجود در کتابخانه مرکزی و مرکز  اسناد دانشگاه» گزیده ای از اسناد دانشگاه تهران، موجود در کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد است. این مجموعه شامل ۳۱۳ عنوان سند است که بخش اصلی آن از اسناد آرشیوی منتقل شده به کتابخانه مرکزی انتخاب شده است.

مراسم نکوداشت ایرج افشار، اولین رییس کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران ، شنبه (۱۹ اسفندماه) ساعت ۱۴:۳۰ در کتابخانه مرکزی  و مرکز اسناد دانشگاه تهران به نشانی میدان انقلاب،خیابان انقلاب،پردیس مرکزی دانشگاه تهران برگزار می شود.

به اشتراک بگذارید...

false
false
false
false

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of

true

به کانال ما در تلگرام بپیوندید