×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱ فروردین - ۱۳۹۸  
false
loading...
جایگاه تبلیغات محتوایی
false

زن جوان وقتی دید پسر همسایه قصد خرید تلویزیون خانه اش را دارد در را به روی او باز کرد و هدف تجاوز پسر جوان قرار گرفت.

ساعت ۱۸:۲۰ دقیقه شنبه ۱۲ اسفند ماه امسال ماموران کلانتری ۱۸ دوالفقاری درجریان یک درگیری در منطقه جمشید آباد آبادان قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای بررسی های بیشتر به محل درگیری اعزام شدند. و زن جوان نگون بخت هدف تجاوز وحشیانه پسر همسایه قرار گرفته بود.

تجاوز وحشیانه پسر همسایه

ماموران با حضور در محل با زن جوانی روبرو شدند که خودش را سراسیمه به سمت ماموران رساند و از یک سناریوی شیطانی پرده برداشت.

زن ۴۱ ساله که لیلا نام دارد به ماموران گفت: چندی قبل تصمیم به فروش تلویزیون خانه گرفتم و به همسایه ها اطلاع داده بودم که اگر کسی قصد خرید تلویزیون داشت به در خانه ام بیاید.

وی افزود: داخل خانه بودم که زنگ خانه به صدا در آمد و دیدم که پسر همسایه که جوان ۲۶ ساله ای است قصد خرید تلویزیون خانه اش را دارد جلوی در خانه است.

این زن ادامه داد: پسر همسایه ادعا کرد که قصد خرید تلویزیون خانه ام را دارد به همین خاطر او را به داخل خانه دعوت کردم و او وقتی دید من داخل خانه تنها هستم با چاقو به سمت من حمله کرد و مرا با تهدید های مرگبار هدف تجاوز وحشیانه قرار داد.

 

بدین ترتیب تحقیقات ماموران برای دستگیری پسر جوان متجاوز کلید زده شد و پسر ۲۶ ساله پس از هماهنگی با مقام قضایی دستگیر شد.

پسر جوان وقتی در برابر اتهام تجاوز به زن همسایه قرار گرفت ادعا کرد که ماجرای آزار و اذیت وحشیانه دروغ است و زن جوان به تهمت زده است و او مرتکب چنین جرمی نشده است.

بنا به این گزارش، پسر جوان برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس پرونده در اختیار ماموران پلیس آگاهی آبادان قرار گرفته است و تجسس های تکمیلی در این پرونده سیاه تجاوز پسر همسایه ادامه دارد.

منبع : رکنا

true
false
false
false

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of

true

به کانال ما در تلگرام بپیوندید