×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۱ مرداد - ۱۳۹۷  
false
جایگاه تبلیغات محتوایی
false

هیات پژوهشی کشور های کره جنوبی و فرانسه به منظور گسترش همکاری‌های  پژوهشگاه صنعت نفت با شرکت‌های مطرح بین‌المللی، تمایل خود را برای توسعه ی همکاری‌های حوزه ی فناوری با این پژوهشگاه اعلام نمودند.

شرکت‌های نفتی کره‌ جنوبی با اعزام سه هیات بالا رتبه و تخصصی پس از توافق هسته‌ای در تلاش هستند تا از فضای جدید بازار ایران بهره‌برداری نمایند.به همین دلیل مدیران و کارشناسان سه شرکت کره‌ای اشنوس ، کای‌تک و شرکت گاز این کشور در هفته دوم اسفند برای بررسی امکانات پژوهشگاه نفت و همکاری‌های آتی در این مرکز علمی حضور پیدا کردند.

یانگ چئول لی، نماینده شرکت کای‌تک کره با تاکید بر اینکه به کشور ایران آمده ایم تا از نزدیک با دستاوردهای پژوهشگران آن آشنا شویم و با این پزوهشگاه نفت پروژه مشترک داشته باشیم، افزود: پژوهشکده گاز، پایلوت‌های پردیس پایین‌دستی و نیز آزمایشگاه‌های مواد از مکان هایی بودند که بازدید شدند.

وی در ادامه گفت: توانایی‌های نیروی انسانی و تجهیزات منحصر به فرد پژوهشگاه صنعت نفت بسیار مهم هستند و امید داریم تا بتوانیم در آینده گسترش همکاری‌های بیشتری را به منظور تحقق اهداف از پیش تعیین شده دو کشور شاهد باشیم.

مقامات شرکت جی سی سی فرانسه نیز در پژوهشگاه نفت حضور یافتند و از نزدیک با دستاورد دانشمندان و محققان این مرکز علمی و به خصوص پردیس بالادستی آشنا شدند و در خصوص موضوعات مورد علاقه‌ ی دو طرف جهت همکاری با این پژوهشگاه بحث و تبادل نظر کردند.

مدیر فروش شرکت فرانسوی سی.جی.جی فرانسه در اینباره گفت: شرکت خدمات ژئوفیزیک سی.جی.جی فرانسه در سال ۱۹۳۱ میلادی در پاریس تاسیس گردید، و در زمینه تهیه اطلاعات لرزه‌ای، پردازش، تفسیر اطلاعات و نیز تهیه نرم‌افزارهای پردازش و تفسیر داده‌های لرزه نگاری برای بخش‌های اکتشاف و تولید نفت و گاز فعالیت دارد و با توجه به سابقه ی بلند مدتش توانسته تا در بین ۴۰ کشور دنیا فعالیت کند.

 

به اشتراک بگذارید...

false
false
false
false

دیدگاه بگذارید

Be the First to Comment!

Notify of
avatar

true

به کانال ما در تلگرام بپیوندید