سفر هیات تجاری اتاق بازرگانی کشور لهستان به ایران

هیات  تجاری و اقتصادی اتاق بازرگانی کشور لهستان به سرپرستی آقای دوماگالسکی ، معاون وزیر توسعه لهستان و نیز آقای پیلوات، نایب رییس اتاق بازرگانی این کشور اروپایی به ایران سفر می‌کنند ، بیش از ۷۰ نفر از مدیران و کارشناسان صنایع و شرکت‌های مختلف فعال کشور لهستان در زمینه‌های مختلف کشاورزی، صنایع غذایی، صنعتی، خودروسازی، معدن، انرژی، دارو و تجهیزات پزشکی، حمل و نقل و بانکداری این هیات را همراهی خواهند کرد و از تاریخ ۱۵ الی ۱۹ اسفند ماه به جمهوری اسلامی ایران سفر خواهند کرد.

هیات تجاری اتاق بازرگانی کشور لهستان در مدت حضورشان در کشورمان با سفر به استان خراسان رضوی با استاندار و مسوولان این استان دیدار کرده و در نشست اقتصادی مشترک ایران و لهستان در اتاق بازرگانی مشهد شرکت خواهند داشت. گسترش همکاری‌های استانی و هم‌چنین بازدید از مناطق ویژه اقتصادی استان خراسان رضوی و مذاکره با شرکت‌های مختلف بخش خصوصی کشور از دیگر برنامه‌های هیات تجاری اتاق بازرگانی لهستان در سفرشان به مشهد خواهد بود.

علاوه بر این حضور در نشست اقتصادی مشترک ایران و لهستان در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کشور، گفت و گو های کاری بین شرکت‌های تجاری دو کشور و ملاقات رسمی معاون وزیر توسعه لهستان با مقامات جمهوری اسلامی ایران از جمله برنامه‌های آتی هیات اتاق بازرگانی لهستان در مدت اقامتشان در تهران در روزهای ۱۸ و ۱۹ اسفند ماه می باشد.

راه‌اندازی پرواز مستقیم تهران- ورشو، برگزاری کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی در آینده در ورشو و هم‌چنین همکاری‌های حوزه ی بانکی دو کشور به منظور حمایت مالی از طرح‌های مشترک از جمله برنامه‌های آینده جهت گسترش روابط تجاری و اقتصادی ایران و لهستان می باشد.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.