×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۲۶ آبان - ۱۳۹۸  
false
جایگاه تبلیغات محتوایی
true
تفاهم نامه همکاری مجموعه سعدآباد و انجمن دوستی ایران و فرانسه امضا شد

به گزارش روابط عمومی سعدآباد، این تفاهم نامه با هدف معرفی فرهنگ، تمدن و سابقه دوستی دو کشور ایران و فرانسه، گسترش فعالیت‌های فرهنگی، هنری و پژوهشی و تقویت همکاری های دوجانبه که موجب معرفی هر چه بیشتر مجموعه سعدآباد و جلب و جذب هر چه بیشتر گردشگر می گردد، به همت واحد گردشگری و امور بین الملل و با همکاری مرکز هنری و نگارخانه سعدآباد فراهم گردید.

در این جلسه دکتر پارسا مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد ضمن اعلام حمایت همه جانبه از برنامه های فاخر بین المللی در راستای سیاست های جمهوری اسلامی ایران، به تشریح امکانات، ظرفیت ها و پتانسیل های این مجموعه پرداخت و خواستار برپایی رویدادها، نشست های علمی و تخصصی و نمایشگاه های پر محتوا و معرف فرهنگ دو کشور شد.

دکتر فتوحی رئیس انجمن دوستی ایران – فرانسه نیز با درخواست تشکیل اتاق فکر مشترک و برنامه ریزی های بلند مدت فرهنگی، از آمادگی این انجمن جهت برپایی هرگونه رویداد فاخر خبر داد.

شایان ذکر است انجمن های دوستی از انواع سازمان های مردم نهاد هستند که جایگاهی بین المللی داشته و با هدف تحکیم و گسترش روابط دوستانه و پیشبرد اهداف مشترک در زمینه های فرهنگی، هنری، علمی و زمینه سازی برای فعالیت های اقتصادی بین ملت‌ ایران و یکی از ملت های جهان که تحت عنوان یک کشور مستقل در سازمان ملل متحد به ثبت رسیده اند تشکیل شده اند.

انتشار خبر: کوروش جم

https://t.me/saadabadmultimedia/517

@saadabadpalace

true
false
true
true

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of

true

به کانال ما در تلگرام بپیوندید