وحشتناک ترین شهر بازی های جهان را بشناسید

در سری مقالات ترسناکترین و عجیب ترین مکان های دیدنی جهان ، این بار می خواهیم ترسناکترین شهر بازی های جهان را مورد بررسی قرار دهیم ،‌ ترسناکترین و عجیب ترین شهر بازی های جهان را با کافه دانش به تماشا بنشینید .

اما ترسناک ترین شهر بازی های جهان از چه لحاظ ترسناکترین شهر بازی های جهان بشمار می رود . این شهر بازی ها به دلیل داشتن دستگاه های خطرناک و ترسناک به عنوان وحشتناک ترین و ترسناک ترین شهر بازی های جهان نام گرفته است .

۱- شهر بازی ترسناک جهان Thorpe Park

اولین شهر بازی که به عنوان ترسناکترین شهر بازی در جها نبه شمار می رود در انگلستان است و نام این شهر بازی Thorpe Park است . تصویری از دستگاه بازی وحشتناک این شهر بازی را در تصویر زیر ببینید .

ترسناک ترین شهر بازی جهان

۲- شهر بازی ترسناک Brazilian Washuzan Highland Park

دومین شهر بازی خطرناک در برزیل قرار دارد ، نام این شهر بازی خطرناک که در برزیل قرار دارد Brazilian Washuzan Highland Park نام دارد . این شهر بازی هم به دلیل داشتن یک مسیر خیلی خطرناک برای دوچرخه سواری در ارتفاع است . تصویر این دستگاه جالب و ترسناک در تصویر زیر برای شما عزیزان ارائه شده است .

ترسناک ترین شهر بازی جهان

۳- شهر بازی ترسناک Dreamworld

سومین شهر بازی ترسناک جهان Dreamworld نام دارد . این شهر بازی در استرالیا قرار دارد ، ترن هوایی در این شهر بازی ترسناک ۱۱۵ متر بالاتر از سطح زمین قرار دارد .

ترسناک ترین شهر بازی جهان

۴- شهر بازی ترسناک Canada’s Wonderland

این شهر بازی هم در کانادا قرار دارد و به عنوان یکی دیگر از شهر بازی های ترسناک در جهان به شمار می رود ترن هوایی موجود در این شهر بازی به عنوان هشتمین شهر بازی ترسناک در جهان بشمار می رود این ترن هوایی ۹۰ متر از سطح زمین ارتفاغ دارد.

Canada's Wonderlandپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.