ویندوز ۱۰ اکنون روی ۱۱۰ میلیون دستگاه نصب است

مایکروسافت در چند وقت بیش نسخه ی جدید سیستم عامل ویندروز را عرضه کرد. پس از عرضه ی ویندوز ۱۰ حال نوبت آن بود که ببینیم این ویندوز چه قدر توانسته موفق کند. مایکروسافت در آخرین کنفرانسش ارقامی را اعلام کرد و مشخص شد که هم اکنون ویندروز ۱۰ بر روی ۱۱۰ میلیون دستگاه نصب شده است.

در حال حاضر با خیال راحت میتوان گفت که ویندوز ۱۰ شروع خوبی داشته است و از زمانی که معرفی شده است توانسته کاربران زیادی را به خود جذب کند. مایکروسافت پیش بینی کرده است که تا دو یا سه سال دیگر تعداد اپلیکیشن های این پلتفرم از مرز ۱ میلیارد بگذرد.

مایکروسافت در ویندوز ۱۰ مرورگر اینترنت اکسپرور را باز نشسته کرد و مرورگر مایکروسافت اج جایگزین آن شد. این کمپانی در مورد مرورگر جدیدش نیز آماری ارائه نمود که بر اساس این آمار ، توسط مایکروسافت اج ۶۵۰ میلیارد صفحه وب مشاهده شده است. همچنین از موفقیت های ایکس باکس در مدت حیاتش خبر داد. با مشخص شدن این موفقیت ها به نظر میرسد که مایکروسافت ابر قدرت، قدرتمند تر میشود . به بیانی دیگر مایکروسافت تا کنون بر روی هر چیزی که سرمایه گذاری کرده است موفق بوده.

در خبری دیگر ، فروشگاه اپلیکشین در ویندروز ۱۰ ، ۱ میلیارد بار دیده شده و همچنین دستیار صوتی کورتانا جدید از زمانی که راه اندازی شده ۱ میلیون بازدید در ویندروز ۱۰ داشته است. این آمار ها بسیار چشم گیر هستند. اگر مایکروسافت با همین شیب به پیشرفت خود ادامه دهد . حتما تا چند سال آینده قدرت بلا منازع دنیای تکنولوژی خواهد شد.

منبع: geeky-gadgets


دیدگاه برای “ویندوز ۱۰ اکنون روی ۱۱۰ میلیون دستگاه نصب است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.