×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۳۱ شهریور - ۱۳۹۷  
false
loading...
جایگاه تبلیغات محتوایی
false

به گزارش کافه دانش به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ یک حادثه ناگوار اسید پاشی دوباره یک قربانی بر جای گذاشت این بار این اسید پاشی توسط خود قربانی انجام گرفت !

دیروز یکشنبه حادثه اسید پاشی در طی گزارشی به کلانتری ۱۳۰ نازی آباد تهران اعلام گردید ، این حادثه ساعت ۱۴ به مرکز فوریت های پلیسی اعلام گردید . در طی گزارشی که از محل حادثه انجام گرفت و خود قربانی اظهار کرده بود ابتدا ماجرای اسید پاشی توسط یک موتور سیکلت اپاچی اظهار گردید اما در ادامه گزارش ها قربانی اعلام کرد خود اقدام به اسید پاشی کرده است .

قربانی در باره انگیزه خود از اسیدپاشی اینگونه گفت : با توجه به اینکه برخلاف میل خودم به عقد یکی از آشنایان بنام «ح» درآمدم ولی من قصد زندگی با پسر مورد علاقه خود به نام« امید» را داشتم و چون «ح» حاضر به طلاق نشد تصمیم گرفتم بروی خودم اسید بپاشم تا با امید ازدواج کنم و باقی عمرم با با وی سپری کنم.

وی در ادامه گزارش اعلام کرد: موضوع اسیدپاشی را با امید در میان گذاشتم و نهایتا پس از تهیه اسید توسط وی ، در داخل کوچه اقدام به اسیدپاشی بر روی دست ها و سر خود کرده و پس از آن عنوان کردم که مورد اسیدپاشی قرار گرفته ام.

با توجه به اظهارات «م» در خصوص تهیه اسید توسط «امید» وی به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل و تحقیقات از وی آغاز شد.

امید با تأیید آخرین اظهارات «م» به کارآگاهان گفت: «م» موضوع اسیدپاشی بر روی خودش را مطرح کرد اما من با آن مخالفت کردم که با اصرار وی اقدام به تهیه اسید در هشتم آذر ماه کرده و از طریق یکی از دوستان وی به نام مریم متوجه حادثه دیشب شدم.

مریم نیز در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: از چندی پیش و در صحبت های خصوصی مابین خود با«م» فهمیدم که او علاقه ای به همسرش ندارد و قصد دارد با آسیب زدن به خود از همسرش طلاق بگیرد.

وی با تأکید بر این موضوع که از تهیه اسید توسط امید و طراحی اسیدپاشی هیچ اطلاعی نداشته، به کارآگاهان گفت: در زمان اسیدپاشی در تهران حضور نداشتم و پس از تماس خانواده «م» موضوع را فهمیدم و سپس با امید تماس گرفتم که وی نیز مدعی شد که از این حادثه خبر ندارد.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اشاره به این موضوع که مصدوم حادثه همچنان جهت اقدامات درمانی در بیمارستان بستری است، تصریح کرد: امید در آخرین اظهاراتش به کاراگاهان مدعی شده که با وعده طلاق گرفتن ‘م’ از همسرش، حاضر به تهیه اسید برای وی شده است.

به اشتراک بگذارید...

false
false
false
false

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of

true

به کانال ما در تلگرام بپیوندید