×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۳ بهمن - ۱۳۹۷  
false
loading...
جایگاه تبلیغات محتوایی
false

جذاب ترین زنان ارتشی در این کشورها هستند

زنان ارتشی در جهان معمولا به گونه ای قوی و محکم و با خشونتی مرد گونه در عملیات حاضر می‌شوند اما زیبایی زنانه انها کماکان در جای خود باقیست.امروزه زنان پابه پای مردان در اساس های گوناگون فعالیت میکنند. آنها نه تنها فعال بلکه بسیار دقیق، منظم وآینده نگرند. در بعضی از کشورها خانم ها وارد ارتش می‌شوند

 

و نقش های مهمی را از جمله کماندو، سرباز یا جنگنده، به عهده میگیرند. سابقه حضور زنان در ارتش به ۴۰۰ سال قبل باز می‌گردد، یعنی درست در جنگ های جهانی اول و دوم. اما آیا می‌دانید که زیباترین زنان جهان در ارتش کدام کشورها فعالیت دارند.اگر می‌خواهید با جذاب ترین ارتش زنان آشنا شوید، با ما همراه باشید. در این فهرست رومانیایی‌ها در صدر آن بعنوان زیباترین زنان نظامی جهان معرفی شده‌اند.

 

کشور آمریکا
ایالات امریکا یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان هست که یکی از قدرتمندترین ارتش های جهان را با حضور زیباترین زنان دارد. از سال ۱۹۴۸۸ تاکنون زنان در جنگ ها حضور دارند اما قبل از آن بعنوان پرستار، تدارکات لباسهای سربازان و کمک به جنگنده ها فعالیت میکردند. در سال ۲۰۱۲ تنها ۱۴ درصد از زنان در ارتش کشور آمریکا فعال بودند اما حال ۱۶۵۰۰۰ زن در فهرست نیروهای ارتش و بیش از ۳۵۰۰۰۰ در کارهای دفترداری ارتش فعالیت دارند.

جذاب ترین زنان ارتشی در این کشورها هستندجمهوری چک
ارتش جمهوری چک زیباترین زنان نظامی را دارد. در قبل، حکومت چک حضور زنان را در نیروهای نظامی ممنوع اعلام کرده بود اما پس از جنگ جهانی دوم آنها این اجازه را کسب کردند. در طول جنگ جهانی دوم زنان بعنوان اپراتور تلفن، خدمه اسحله و پرستار بیمارستان ها در کنار نیروی هوایی زنان بریتانیا فعالیت داشتند.

جذاب ترین زنان ارتشی در این کشورها هستندلهستان
لهستان هم یکی از کشورهایی هست که زیباترین زنان جهان را دارد که ارتش آن نیز ازاین قائده مستثنی نمی باشد. در حال حاضر ۲۵۰۰ زن در نیروی هوایی، دریایی و نیروهای ویژه ارتش این کشور مشغول به خدمت میباشند و دولت لهستان حقوق یکسانی را برای آنها، درست مثل مردان، قائل شده هست. طبق تحقیقی که در سال ۲۰۰۷۷ انجام شد، ۸۰۰ زن در ارتش لهستان کار می‌کنند که ۴۷۱ از آنها افسر، ۳۰۸ افسر درجه دار و ۲۱۱ نفر دیگر رتبه های دیگر دارند. آنها در لباسهای نظامی هم مثل روزهای عادی زندگی شان جذاب و چشمگیرند.

جذاب ترین زنان ارتشی در این کشورها هستندبریتانیا
یکی از جذاب ترین ارتش های جهان، ارتش بریتانیاست، بدین علت که زنان از سال ۱۹۹۰ تا به حال در ارتش این کشور حضور دارند. اگر چه آنها در جنگ ها نقشی ندارند اما اخیرا دولت در حال اقدامی هست تا وظایفی را در طول جنگ به آنها بسپارد.

جذاب ترین زنان ارتشی در این کشورها هستندپاکستان
در فهرست جذاب ترین زنان نظامی، نام کشور پاکستان نیز قرار دارد. در واقع پاکستان نخستین کشور مسلمان هست که زنان نه تنها در ارتش بلکه در جنگ ها نیز حضور دارند. از سال ۱۹۴۷ به بعد بود که زنان پاکستانی وظایفی را در نیروهای نظامی از آن خود کردند.

جذاب ترین زنان ارتشی در این کشورها هستندیونان
نیروی نظامی یونان نیز یکی از نیروهای مشهور در جهان هست که زنان زیبایی را در خود جای داده هست. این زنان نه فقط به دلیل زیبایی، بلکه به علت دانش ادبیات شان نیز جذابیت دارند. اخیرا پسران بالای ۱۸ سال باید به طور اجباری به مدت ۹۹ ماه در نظام یونان خدمت کنند اما حضور زنان در این امر اختیاری هست.

جذاب ترین زنان ارتشی در این کشورها هستندروسیه
زنان روسی در همه ی جای جهان به زیبایی شهرت دارند اما این حقیقت مانع از ورود آن‌ها به ارتش نشد. گرچه نه تنها زیبایی بلکه ارتش نظامی زنان روسیه نقش مهمی را در ارتش آن کشور به خصوص در جنگ جهانی دوم به عهده داشته اند. بعنوان مثال در جنگ کبیر میهنی آنها به برترین شکل ممکن عمل کردند. اضافه بر آن، روسیه یکی از قوی ترین و بزرگترین نیروهای نظامی جهان را دارد.

جذاب ترین زنان ارتشی در این کشورها هستندرومانی

به گزارش پارس ناز اگر چه قدرت نظامی زنان رومانیایی در مقایسه با کشورهای دیگر بسیار ضعیف هست اما آنها از نظر زیبایی در صد جدول قرار دارند. آنها نه تنها جذاب بلکه بسیار هم سخت کوش و توانمندند به طوری که نقش مهمی را در نیروی هوایی رومانیایی در جنگ جهانی دوم ایفا کردند. امروزه نیز آنها در نیروی دریایی، هوایی و زمینی این کشور فعالیت دارند.

به اشتراک بگذارید...

false
false
false
false

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of

true

به کانال ما در تلگرام بپیوندید