معماری
خانه / علم و دانش / پشتیبانی وان‌درایو از هر دو نمایشگر سرفیس دو مایکروسافت
پشتیبانی وان‌درایو از هر دو نمایشگر سرفیس دو مایکروسافتاخیرا مشخص شد که مایکروسافت در حال توسعه نرم‌افزارهای آندرویدی مختص سرفیس دو جدید است تا کاربر بتواند بهترین و بیشترین منفعت را از این دستگاه کسب کند. جف تپر (Jeff Teper) نایب رییس بخش مایکروسافت ۳۶۵ در توییتر چند عکس را از سرفیس دو جدید این شرکت منتشر کرد. در یکی از این عکس‌ها، برنامه وان‌درایو را می‌بینیم که با هر دو نمایشگر این دستگاه سازگار و بهینه شده است. همانطور که در تصویر بالا مشخص است می‌توان در بین فایل‌ها به جستجو پرداخت و در عین حال در نمایشگر دیگر عکس‌ها را به‌طور کامل دید. باید گفت که طبق برخی گزارشات، به احتمالا زیاد سرفیس دو جدید تا هفته آینده معرفی خواهد شد.

پشتیبانی وان‌درایو از هر دو نمایشگر سرفیس دو مایکروسافت

پشتیبانی وان‌درایو از هر دو نمایشگر سرفیس دو مایکروسافت

اخیرا مشخص شد که مایکروسافت در حال توسعه نرم‌افزارهای آندرویدی مختص سرفیس دو جدید است تا کاربر بتواند بهترین و بیشترین منفعت را از این دستگاه کسب کند. جف تپر (Jeff Teper) نایب رییس بخش مایکروسافت ۳۶۵ در توییتر چند عکس را از سرفیس دو جدید این شرکت منتشر کرد. در یکی از این عکس‌ها، برنامه وان‌درایو را می‌بینیم که با هر دو نمایشگر این دستگاه سازگار و بهینه شده است.

همانطور که در تصویر بالا مشخص است می‌توان در بین فایل‌ها به جستجو پرداخت و در عین حال در نمایشگر دیگر عکس‌ها را به‌طور کامل دید. باید گفت که طبق برخی گزارشات، به احتمالا زیاد سرفیس دو جدید تا هفته آینده معرفی خواهد شد.

لینک منبع

درباره ی سید هادی شریفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس