معماری
خانه / فرهنگی / نمایش "کلوچه دارچینی" از ۳ بهمن بدون حسین محب‌اهری

نمایش "کلوچه دارچینی" از ۳ بهمن بدون حسین محب‌اهری

نمایش "کلوچه دارچینی" از ۳ بهمن بدون حسین محب‌اهری

گروه‌تئاتر مستقل همراه با معرفی بازیگران و عوامل نمایش "کلوچه دارچینی" زمان آغاز اجرای جدید این نمایش را ۳ بهمن ماه ۱۳۹۸ اعلام کرد.

نمایش "کلوچه دارچینی" از 3 بهمن بدون حسین محب‌اهری – اخبار فرهنگی –

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، "کلوچه دارچینی" به کارگردانی مریم کاظمی، نوشته دیوید وود که حسین فدایی حسین آن را به فارسی برگردانده، اولین بار در سال ۹۳ با نقش آفرینی حسین محب‌اهری در مرکز تولید تئاتر کانون روی صحنه رفته بود در بهمن ماه امسال به سالن سینماتئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان وزرا خواهد رفت.

این نمایش از ۳ بهمن ماه همه روزه غیر از شنبه‌ها در ساعت ۱۹ میزبان عموم خانواده‌ها خواهد بود. اجراهای صبح این نمایش نیز به مدارس و مهدهای کودک اختصاص دارد.

سیدجواد زیتونی، مریم کاظمی هومن رهنمون، عرفان میدانلو، نازنین صفا، حسام کلانتری، مهراد زمانی، فاطمه خدابنده‌لو ،پریسا فلاح‌زاده، فربد تجویدی، سمیه بیگی، شادی کارآیین، هایده حسین‌زاده، زهرا روشن‌ضمیر، نرگس صفامنش و مهدی رمضان‌زاده بازیگران این نمایش هستند که این روزها آخرین مراحل تمرین را پشت سر می‌گذارد.

تعدادی از هنرجویان بازیگری آموزشگاه تئاتر مستقل (پنجمک) نیز در نقش پرده‌ها که جانبخشی شده‌اند؛ همراه بازیگران بزرگسال، تجربه بازی در صحنه حرفه‌ای تئاتر را بدست می‌آورند.

طبق قوانین جدید کانون پرورش فکری و لزوم حضور مدیریت تولید، در این پروژه نمایشی آقای علی یدالهی برای این سمت معرفی شده است. اختر تاجیک عکاس حرفه‌ای تئاتر و از همکاران کانون پرورش فکری نیز در کنار گروه هستند.

آهنگسازی این نمایش را فرید نوایی انجام داده و طراحی‌صحنه را رضا مهدی‌زاده، طراحی‌لباس را زهرا بداغ‌آبادی، طراحی ‌و ساخت‌ عروسک را سهیلا باجلان و طراحی‌گریم را افسانه قلی‌زاده برعهده دارند.

امیرعابدی عکاس، جواد اعرابی مدیراجرا، پریسا فلاح‌زاده طراح‌ پوستروبروشور، زهرا شایان‌فر روابط‌عمومی، سهیلا آقایاری رزروشن ، مهراد زمانی دستیار کارگردان، شقایق اصلانی و ریحانه کوثری مدیران‌صحنه، ریحانه دینی دستیار طراح‌ لباس ، سعید معروف‌پور دستیار طراح‌صحنه و همچنین خانم و آقای حدادی از شرکت من‌تاب، از جمله همکاران گروه‌تئاتر مستقل در اجرای کلوچه دارچینی هستند.

در روند کسب تجربه کاری، تعدادی از هنرجویان و علاقه‌مندان نیز به عنوان کارآموزان مدیریت‌صحنه در این پروژه به فعالیت می پردازند که مدیسا قاضی ، سبا کریمیان ، مهرنوش شصتی، ساغر احمدی، اکرم هادیان، عاطفه خانی،کیانا کریمی،کامه وزیری، احمدرضا آقایی، سینا خدابخشی، مونا شریفی و حمید خسروی از آن جمله‌اند.

انتهای پیام/

لینک منبع

درباره ی سید هادی شریفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس