معماری
خانه / علم و دانش / به دستور ترامپ معامله با تیک تاک و وی چت ممنوع شد
به دستور ترامپ معامله با تیک تاک و وی چت ممنوع شد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا فرمان اجرایی جدیدی را صادر کرد که طبق آن معامله با شرکت‌های مادر تیک تاک و وی چت در آمریکا ممنوع شد. دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اخیرا اعلام کرده بود برای محدود کردن اپلیکیشن‌های چینی برنامه ویژه دارد و در همین راستا قصد دارد اپلیکیشن معروف تیک تاک را در آمریکا مسدود کند. رئیس جمهور آمریکا در فرمان اجرایی جدید خود معامله با شرکت‌های مادر اپلیکیشن تیک تاک و وی چت در آمریکا را نیز ممنوع اعلام کرد. ممنوعیت معامله با تیک تاک و وی چت به دستور ترامپ بر اساس دستور اجرایی جدید رئیس جمهور آمریکا، شرکت‌های آمریکایی اجازه معامله با بایت دنس به عنوان شرکت مادر اپلیکیشن TikTok را ندارند. علاوه بر بایت دنس، معامله با شرکت چینی تنسنت به عنوان مالک اپلیکیشن وی چت نیز ممنوع اعلام شد. این تصمیم در شرایطی گرفته شده است که دونالد ترامپ اخیرا اعلام کرد از ۴۵ روز دیگر فرمان محدودیت اپلیکیشن‌های چینی آغاز خواهد شد. گفتنی است اپلیکیشن TikTok به عنوان کی از محبوب‌ترین اپلیکشن‌های اشتراک‌گذاری ویدیو کوتاه محسوب م..

به دستور ترامپ معامله با تیک تاک و وی چت ممنوع شد

به دستور ترامپ معامله با تیک تاک و وی چت ممنوع شد

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا فرمان اجرایی جدیدی را صادر کرد که طبق آن معامله با شرکت‌های مادر تیک تاک و وی چت در آمریکا ممنوع شد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اخیرا اعلام کرده بود برای محدود کردن اپلیکیشن‌های چینی برنامه ویژه دارد و در همین راستا قصد دارد اپلیکیشن معروف تیک تاک را در آمریکا مسدود کند. رئیس جمهور آمریکا در فرمان اجرایی جدید خود معامله با شرکت‌های مادر اپلیکیشن تیک تاک و وی چت در آمریکا را نیز ممنوع اعلام کرد.

ممنوعیت معامله با تیک تاک و وی چت به دستور ترامپ

بر اساس دستور اجرایی جدید رئیس جمهور آمریکا، شرکت‌های آمریکایی اجازه معامله با بایت دنس به عنوان شرکت مادر اپلیکیشن TikTok را ندارند. علاوه بر بایت دنس، معامله با شرکت چینی تنسنت به عنوان مالک اپلیکیشن وی چت نیز ممنوع اعلام شد. این تصمیم در شرایطی گرفته شده است که دونالد ترامپ اخیرا اعلام کرد از ۴۵ روز دیگر فرمان محدودیت اپلیکیشن‌های چینی آغاز خواهد شد.

گفتنی است اپلیکیشن TikTok به عنوان کی از محبوب‌ترین اپلیکشن‌های اشتراک‌گذاری ویدیو کوتاه محسوب می‌شود که در کشور آمریکا و سایر کشورها از محبوبت زیادی بهره می‌برد اپلیکیشن وی چت نیز یک اپلیکیشن در حوزه ارسال پیام است. جزئیات دستورات ترامپ منتشر نشده است، اما به احتمال زیاد فروشگاه‌های اپلکیشن اپل و گوگل این اپلیکیشن‌ها را منع خواهند کرد.

لینک منبع: گجت نیوز

درباره ی سید هادی شریفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس