معماری
خانه / علم و دانش / به‌روزرسانی OxygenOS برای سری وان‌پلاس ۷T منتشر شد
به‌روزرسانی OxygenOS برای سری وان‌پلاس ۷T منتشر شدوان‌پلاس در حال حاضر مشغول انتشار اکسیژن‌او‌اس ۱۰.۳.۴ (هند) و اکسیژن‌اواس ۱۰.۰.۱۲ (دیگر نقاط جهان) برای گوشی‌های وان‌پلاس ۷T و ۷T پرو است. این به‌روزرسانی جدید با خود تعدادی قابلیت جدید، برطرف شدن برخی باگ‌ها و بهسازی تعدادی از کارایی‌ها را به همراه دارد. تازه‌ترین به‌روزرسانی اکسیژن‌اواس، پشتیبانی را برای وان‌پلاس بادز در ۷T و ۷T پرو به ارمغان می‌آورد و باعث می‌شود کاربران بتوانند آسان‌تر از اتصال بی‌سیم بهره ببرند. به‌روزرسانی یادشده همچنین بسته امنیتی جولای ۲۰۲۰ اندروید و طراح‌های ساعت قابل شخصی‌سازی را نیز با خود به همراه دارد. این به‌روزرسانی با استفاده از توافق‌نامه استریم صدا برای شنوایی بهتر (ASHA) اندروید ۱۰ با اتصال بلوتوثی اپلیکیشن کمک شنوایی سازگار شده است. شما می‌توانید در ادامه فهرست رسمی تغییرات را مشاهد کنید. سیستم: سازگاری جدید با وان‌پلاس بادز، امکان بهره بردن از اتصال آسان‌تر بی‌سیم را فراهم می‌کند.انواع متنوعی از طرح‌های ساعت برای شما تهیه دیده شده است. شما می‌توانید طرح دلخواه خود را سفارشی‌سازی کنید.برطرف کردن نواق..

به‌روزرسانی OxygenOS برای سری وان‌پلاس ۷T منتشر شد

به‌روزرسانی OxygenOS برای سری وان‌پلاس ۷T منتشر شد

وان‌پلاس در حال حاضر مشغول انتشار اکسیژن‌او‌اس ۱۰.۳.۴ (هند) و اکسیژن‌اواس ۱۰.۰.۱۲ (دیگر نقاط جهان) برای گوشی‌های وان‌پلاس ۷T و ۷T پرو است. این به‌روزرسانی جدید با خود تعدادی قابلیت جدید، برطرف شدن برخی باگ‌ها و بهسازی تعدادی از کارایی‌ها را به همراه دارد.

تازه‌ترین به‌روزرسانی اکسیژن‌اواس، پشتیبانی را برای وان‌پلاس بادز در ۷T و ۷T پرو به ارمغان می‌آورد و باعث می‌شود کاربران بتوانند آسان‌تر از اتصال بی‌سیم بهره ببرند. به‌روزرسانی یادشده همچنین بسته امنیتی جولای ۲۰۲۰ اندروید و طراح‌های ساعت قابل شخصی‌سازی را نیز با خود به همراه دارد. این به‌روزرسانی با استفاده از توافق‌نامه استریم صدا برای شنوایی بهتر (ASHA) اندروید ۱۰ با اتصال بلوتوثی اپلیکیشن کمک شنوایی سازگار شده است.

شما می‌توانید در ادامه فهرست رسمی تغییرات را مشاهد کنید.

سیستم:

  • سازگاری جدید با وان‌پلاس بادز، امکان بهره بردن از اتصال آسان‌تر بی‌سیم را فراهم می‌کند.
  • انواع متنوعی از طرح‌های ساعت برای شما تهیه دیده شده است. شما می‌توانید طرح دلخواه خود را سفارشی‌سازی کنید.
  • برطرف کردن نواقصی که باعث می‌شد در برخی تنظیمات دو ضربه زدن، صفحه‌نمایش را روشن نکند.
  • به‌روز شدن بسته امنیتی اندروید به نسخه ۲۰۲۰٫۰۷

بلوتوث:

  • بلوتوث دستگاه تحت توافق‌نامه ASHA اندروید ۱۰ با اتصال اپلیکیشن کمک‌ شنوایی سازگار شده است.

شبکه:

  • برطرف کردن مشکل نمایش اشتباه نام سیم‌کارت‌های وارد‌شده از چندین توزیع‌کننده‌ شبکه متفاوت.

به‌روزرسانی موردبحث طی یک زمان‌بندی چندمرحله‌ای در حال انتشار است، به این معنی که ممکن است تمام کاربران آن را در یک روز دریافت نکنند. اما انتظار می‌رود طی روزهای جاری کاربران بیشتری از وان پلاس ۷T و ۷T پرو از این به‌روزرسانی بهره‌مند شوند.

برای به‌روز کردن گوشی کافی است مسیر زیر دنبال شود:

تنظیمات (Setting) > سیستم (System) > به‌روزرسانی سیستم (System Update).

لینک منبع

درباره ی سید هادی شریفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

قالب وردپرس